W biznesie, jak w życiu, liczy się pierwsze wrażenie, zarówno kiedy spotykamy się z klientem, kiedy negocjujemy z kontrahentem warunki umowy, czy też ubiegamy się o kredyt w banku. Pierwsze wrażenie, jakie zrobi nasza firma i my, jeśli ją reprezentujemy, może zaważyć na pomyślności transakcji. To, jak się prezentuje nasza firma i my może świadczyć choćby o sukcesach jakie odnosimy. W rzeczonej prezentacji pomogą nam atrybuty biznesu, których posiadanie zwiększa zaufanie klientów i kontrahentów do naszej firmy i do nas samych. Auto jest jednym z narzędzi poprawy naszego wizerunku. To doskonała inwestycja podnosząca prestiż, zwłaszcza jeśli wybierzemy samochód taki jak BMW 430d xDrive. Już sama marka gwarantuje jakość, a dodatkowo elegancka stylistyka nadwozia i wnętrza podnoszą atrakcyjność takiego atrybutu.

bmw-430d-przod-maska Klasa sama w sobie

Czego można się spodziewać po aucie, takim jak BMW serii 4 Gran Coupé. Emocji, prestiżu, komfortu i zazdrosnych spojrzeń innych uczestników drogi.

bmw-430d-przodA sama jazda?

Moc pod maską sprawia, że automatycznie włącza się większe szaleństwo na drodze. Przyjemność z jazdy BMW 430d xDrive jest przeogromna. Zarówno jeśli dostojnie jedziemy nie przekraczając stu kilometrów na godzinę, ale też jeśli grzejemy ponad 160 km/h. A pod maską BMW kryje się niemały, bo trzylitrowy diesel o mocy 258 KM i 560 Nm.

bmw-430d-przod-bokSpalanie w tej maszynie w trasie przy spokojnej jeździe nie przekroczy 6-7 l/100 km. Ale tym samochodem nie da się jeździć spokojnie. Auto kusi do dynamicznej, szybkiej, sportowej jazdy – wówczas spalanie nie spadnie poniżej 10 l/100 km.

bmw-430d-foteleZ napędem 4×4 auto prowadzi się pewnie. Mocny silnik pozwala wystartować momentalnie, dając dreszczyk emocji. Auto przyspiesza natychmiast, dając bezpieczeństwo w każdej sytuacji na drodze. Słychać przy tym bardzo przyjemny pomruk silnika, niczym muzyka dla uszu i zmysłów. Kabina jest doskonale wyciszona – nawet przy wyższych prędkościach we wnętrzu jest cichutko.

bmw-430d-wnetrze-przodZawieszenie jest komfortowe, miękkie. Układ kierowniczy pracuje bardzo precyzyjnie, a auto, mimo niemałych gabarytów, jest bardzo skrętne i zwrotne. Wnętrze jest śliczne. Skromny kokpit, ale z bardzo eleganckimi przetłoczeniami. Klasyczne zegary, z aluminiowym obramowaniem (i czerwonym podświetleniem w nocy), komponują się z chromowanymi przyciskami i pokrętłami.

bmw-430d-bok-drywiPozycja za kierownicą to poezja. Każdy znajdzie ustawienie fotela optymalne do swojej sylwetki i potrzeb. Tylna kanapa jest równie wygodna, ale siedzi się bardzo głęboko, nisko, co może być nieco kłopotliwe przy wsiadaniu, zwłaszcza w ołówkowej spódnicy.

bmw-430d-bok-tylSylwetka BMW jest klasyczna, nie sposób jej pomylić z żadnym innym autem. Testowane BMW coupé jest muskularne i atletyczne, ale nadal eleganckie. Charakterystyczna jest długa, łagodnie opadająca linia dachu.

bmw-430d-kokpitCzy BMW 430d xDrive ma minusy? Nie, chyba że cena. Ale to też pojęcie względne. Jak wspomniałam na początku, biznes lubi jakość, a prawdziwa jakość musi kosztować.

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”BMW serii 4 Gran Coupé”]

 

Written by Magdalena Trusińska

1 Comment

Comments are closed.