Auta dostawcze Renault to klasyki na rynku motoryzacyjnym. Przedsiębiorcy wiedzą, że w gamie Renault znajdą auta dopasowane do swoich potrzeb, nie tylko pod kątem wnętrza czy osiągów, ale przede wszystkim elastyczności zabudowy. 

 

Świetna propozycją dla małych firm jest wersja z zabudową warsztatową – Renault Express Van. Auto powstało na bazie Dacii Dokker, a w ofercie Renault uplasowało się jako tańsza opcja dla modelu Kangoo.

Wnętrze Renault Express jest dwuosobowe – z przodu są dwa duże, wygodne fotele. Ale miejsca wbrew pozorom dla bardzo wysokich osób nie będzie zanadto (osoby z długimi nogami mogą mieć problem z wygodnym wsiadaniem).

Zgodnie z oczekiwaniami we wnętrzu dominuje plastik – ma być przecież użytkowo i wygodnie. Wykończenie wygląda dobrze, ale też nic nie skrzypi, ani nie ociera o siebie. Przedsiębiorcy będą mieć na pewno ułatwione czyszczenie.

Wyposażenie oczywiście możemy dopasować do swoich potrzeb i potrzeb prowadzonej firmy.

W centralnej części deski rozdzielczej króluje duży ekran – obsługa jest prosta i intuicyjna, o czym miłośnicy Renault dobrze wiedzą. Poza ekranem na desce rozdzielczej już niewiele się dzieje – są pojedyncze przyciski funkcyjne oraz trzy pokrętła do sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją. Wielofunkcyjna kierownica pomieściła całą resztę.

Zegary są analogowe, bardzo czytelne, a pomiędzy nimi jest cyfrowy mały ekranik, wyświetlający aktualne informacje na temat jazdy.

Wnętrze jest dobrze zorganizowane – system schowków (48 litrów) jest praktyczny, acz nieco brakuje głębszych kieszeni, wygodniej umiejscowionych. Do niektórych schodków dostęp nie jest bowiem najwygodniejszy.

Niezależnie od tego wnętrze jest wygodne, a korzystanie z funkcji auta intuicyjne.

W gamie Renault znajdują się auta dopasowane do potrzeb kierowców nie tylko, jeżeli chodzi o silniki i wnętrze, ale przede wszystkim zabudowę.

Express to doskonała propozycja dla małych firm, które potrzebują zabudowy warsztatowej.

Dzięki obrotowej przegrodzie przestrzeń ładunkową można zwiększyć do 3,7 m3. Express o długości ładunkowej 1,91 m z pełną przegrodą oferuje 3,3 m3 pojemności ładunkowej – to świetny stosunek długości użytkowej do długości całkowitej auta.

Ceny Renault Express Van zaczynają się od 49 950 zł. 

Written by Magdalena Trusińska